We design and develop experiences that make people's lives simple.

Wypracowany na wielu projektach workflow pozwolił nam maksymalnie zoptymalizować proces twórczy, komunikację oraz development. Stawiamy na profesjonalny, ale partnerski kontakt, oparty na zrozumieniu indywidualnych potrzeb klienta. Wybór technologii opieramy na potrzebach biznesowych i analizie rynku. 

What do we do?

Strony www

Aplikacje webowe

Sklepy online

Systemy CMS

Workflow: how do we work?

Brief

Przed pierwszym spotkaniem otrzymasz od nas zestaw pytań, który pozwoli nam poznać Twoje oczekiwania i potrzeby. Dzięki temu będziemy mogli przygotować Ci wstępną wycenę projektu. Przedstaw nam swoją wizję. Wyjaśnij, czego oczekujesz od projektu i z jakimi problemami borykasz się na wstępnym etapie.

Spotkanie - poznajmy się

Żeby stworzyć udany projekt webowy, który spełni swój cel i przyniesie ściśle określone korzyści, musimy się lepiej poznać. Na pierwszym spotkaniu wspólnie przejdziemy przez proces uzupełnienia briefu i znajdziemy rozwiązania, które będą najbardziej adekwatne dla potrzeb Twojego projektu.

Sami jesteśmy twórcami. Wiemy, że każdy projekt wymaga dokładnej analizy, która przełoży się na maksymalizację korzyści.

Na dalszych etapach pracy będziemy korzystać z dokumentów w chmurze, które pozwolą na łatwy dostęp i płynną komunikację w trakcie realizacji. Przy zaawansowanych projektach zaprosimy Cię na naszego Slacka, który usprawni wymianę informacji i pozwoli Ci trzymać rękę na pulsie przez cały proces tworzenia.

Umowa

Naszą współprace zawsze budujemy na wspólnym zaufaniu. Umowa to formalność, która ma zapewnić komfort pracy oraz motywację do wzajemnego podtrzymania założeń i terminów.
Każdy ze zrealizowanych projektów otrzymuje sześciomiesięczną opiekę powdrożeniową.

Wire frame / mockup UX

Wspólnie tworzymy założenia do struktury strony. Nasza baza dla wstępnej propozycji layoutu? Potrzebujemy tylko kartki i długopisu. Projekt ma być przejrzysty i prosty w obsłudze, dlatego wspólnie stworzymy mockup w oparciu o najlepsze praktyki UX (user experience).

Moodboard

Przed rozpoczęciem pracy nad projektem graficznym stworzymy tak zwany mood board, który pozwoli określić charakter Twojego projektu. Zebrane wytyczne pozwolą nam poznać Twój gust i preferencje odnośnie stylu layoutu strony.

Projekt graficzny

Na tym etapie przedstawimy Ci prezentację layoutu projektu. UI designer zaprojektuje wygląd wraz z układem strony.

Wdrożenie

Po akceptacji wyglądu wdrożymy Twój projekt do życia. Cały layout zostanie pocięty i wdrożony od strony frontendowej (HTML5, CSS3, etc). Jeżeli w projekcie przewidziany jest system do zarządzania treścią (CMS), to wykorzystamy najnowsze, dostępne technologie (Angular, Node JS). Jeżeli projekt nie wymaga customowych rozwiązań, weźmiemy pod uwagę sprawdzone technologie typu open source (WordPress, LightCMS etc.), które w przypadku niektórych realizacji są najbardziej optymalne.

Testy

Każdy projekt może wymagać “doszlifowania”. Na szczęście nasz workflow pozwala zminimalizować wystąpienie poważnych problemów, dlatego na tym etapie skupiamy się na testowaniu i wyłapywaniu ewentualnych, drobnych błędów.

Projects

2019
Polish Nature

Webdesign, Webdevelopment
Strategy, Seo

2019
F1LM

Webdesign, Webdevelopment
Video

2020
LAVO

Webdesign, Webdevelopment
Strategy, Seo

2021
Wytworniasylwetki.pl

Webdesign, Webdevelopment
Strategy, Seo